844441DMI-150LFT
Mfr.Part #
844441DMI-150LFT
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package/Case
Datasheet
844441DMI-150LFT
Description
IC GENERATR CLK SAS/SATA 8SOIC
Stock
666
Manufacturer :
Product Category :
Application Specific Clock/Timing
Differential - Input:Output :
No/Yes
Frequency - Max :
150MHz
Input :
Crystal
Main Purpose :
SAS, SAS-2, SATA CPU
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
PLL :
Yes
Product Status :
Obsolete
Ratio - Input:Output :
1:1
Supplier Device Package :
8-SOIC
Voltage - Supply :
2.375V ~ 2.625V